Written by 8:41 am Telefony i smartfony

Motorola edge 30 fusion 8/128GB za 2499zł!

Motorola edge 30 fusion

Edge 30 Fusion to najnowszy telefon Motoroli ze średniej półki, który ma łączyć wysokiej klasy specyfikację z nowym, pięknym wyglądem, a wszystko to przy zachowaniu odpowiednich proporcji, aby osiągnąć bardziej przystępną cenę. Jest on częścią najnowszej, przyzwoitej próby Motoroli stworzenia wspaniałej linii telefonów, która zaspokoi budżet każdej osoby.

Kiedy przyjrzeliśmy się bliżej Edge 30 Fusion, od razu zauważyliśmy, jak wiele zapożyczył od swojego droższego rodzeństwa, które wprowadził na rynek – Edge 30 Ultra. Motoroli udało się zachować dwie największe zalety swojego flagowego modelu, którymi w tym przypadku są niesamowity wyświetlacz i przepiękny design.

Oczywiście niektóre aspekty Edge 30 Fusion musiały ucierpieć, a jednym z nich jest bez wątpienia system kamer. Ale dość tej gadki, przyjrzyjmy się bliżej temu, co dostajemy za mniej więcej taką samą cenę jak Pixel 7.

Motorola Edge 30 Fusion Wzornictwo i kolory

motorola-smartfon-moto-edge30fus-8-128g-nept-blue

Motorola Edge 30 Fusion ma bardzo cienką obudowę, a szkło Gorilla Glass 5 chroni przednią i tylną część telefonu. Niestety, ten poziom ochrony nie do końca przekłada się na odporność na wodę i kurz, która wynosi zaledwie IP52 – na tyle niską, że po zamoczeniu będziesz chciał osuszyć telefon szmatką.

Krawędzie wykonane są z piaskowanej aluminiowej ramy, która jest bardzo cienka. Dla niektórych użytkowników może być ona zbyt cienka – niektórzy z nas na PhoneArena uważają, że te ostre krawędzie sprawiają, że Edge 30 Fusion jest dość niewygodny, ale inni twierdzą, że dzięki nim łatwiej go trzymać. Jest to więc kwestia osobistych preferencji.

Jednak nawet jeśli nie przeszkadza Ci trzymanie tak cienkiego telefonu, nadal trudno jest uniknąć niepożądanych odbić ekranu, które są nieuniknione w przypadku zakrzywionego ekranu, takiego jak ten, który mamy tutaj. Może to z łatwością utrudnić oglądanie multimediów, jeśli użytkownik znajduje się w otoczeniu z bezpośrednim światłem.

Motorola edge 30 fusion 8/128GB – rabat!

Dzisiaj kilka sklepów ma promocję na smartfon. Cena promocyjna to 2499zł!

Euro.com.pl

Mediamarkt.pl

X-kom.pl

Close