Written by 1:19 pm Elektronika

Ekspres do kawy DeLonghi ECAM 23.460 SB 400zł taniej!

Ekspres-cisnieniowy-De-Longhi-ECAM-23-460-SB

Ekspres automatyczny ECAM 23.460.SB to doskonała propozycja dla miłośników dobrej kawy, przygotowanej w prawdziwie włoskim stylu. Wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zagwarantować najlepszy aromat espresso przykrytego bogatą, gęstą pianką crema. Dzięki innowacyjnemu systemowi automatycznego spieniania mleka LatteCrema, będziesz mógł delektować się również aksamitnym cappuccino przygotowanym za jednym dotknięciem przycisku. Dodatkowo, dla Twojej wygody, ekspres został wyposażony w wyświetlacz LCD , który w prosty sposób przeprowadzi Cię przez cały proces parzenia i będzie pomocny przy wszystkich czynnościach konserwacyjnych.

O ekspresie

Ekspres do kawy DeLonghi ECAM 23.460 SB to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone dla miłośników kawy, którzy cenią sobie wygodę i prostotę obsługi. Ten automatyczny ekspres jest wyposażony w system One Touch, który pozwala na przygotowanie różnych rodzajów kaw, takich jak cappuccino, latte macchiato czy espresso, za pomocą jednego dotknięcia przycisku.

Ekspres-cisnieniowy-De-Longhi-ECAM-23-460-SB-Kod-producenta-ECAM-23-460SB

Ekspres DeLonghi ECAM 23.460 SB posiada wbudowany młynek do kawy, dzięki czemu można używać świeżo mielonej kawy, co zapewnia lepszy smak i aromat. Urządzenie ma również funkcję automatycznego odkamieniania, co ułatwia utrzymanie go w czystości i zapobiega osadzaniu się kamienia w przewodach.

Ekspres do kawy kod rabatowy

Aby kupić ekspres za 1599zł kliknij tutaj!

Close